74531
/
  ANASAYFA » HAKKIMIZDA

  Hakkımızda

  Biz büyük bir ailenin fertleriyiz.1990 lı yılların sonunda çıktığımız yolda ilk gün ki heyecanla, inançla yürüyoruz. Kimdik, nerede başladık, neler yaptık, neler yapmak istiyoruz hiç unutmadık. Birlikte çalıştığımız yüzlerce değerli arkadaşımızı hep kalbimizde taşıdık.
   
  Alüminyum gibi hızlı tepki veren bir metalle, camın kırılganlığını hiçe sayarak, çeliğin ve emeğin gücüyle gerçekleştirdiğimiz yüzlerce projeye siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun olarak yenilerini eklemeye devam ediyoruz.
   
  Uluslar arası standartlara uygun üretim ve uygulama projeleri gerçekleştirerek, insanlara içinde güvenle yaşayacakları alanlar inşa etmeyi kendimize görev bildik.
   
  Projesine uygun ekonomik ve fonksiyonel çözümler üreterek, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen firmaları arasında on yıllarca daha hizmet vermeyi hedefledik.
   
  Malzeme seçimi üretim ve uygulama proseslerini kusursuzlaştırıp; müşteri, tedarikçi, çalışan memnuniyeti gerçekleştirerek sürekli iyileştirme sağlamak değişmez politikamızdır.
   
  Alüminyum ve çelik konstrüksiyonlarda, cam ve panel kaplamalarında size en yakın çözüm ortağınız.
   
  DEMSA CEPHE SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.